Festival otrlého diváka

 

PROGRAM

FILMY

ZNĚLKY

PARTNEŘI

O NÁS

VZPOMÍNÁME

PRESS

ENGLISH

 

Všechny filmy z historie festivalu
- abecedně podle českých názvů

3:15 zemřeš
(The Amityville Horror -- The Amityville Horror)
USA 2005     režie: Andrew Douglas

3615 volejte Santovi
(3615 code Père Noël -- Deadly Games)
Francie 1989     režie: René Manzor

50°10'53.468"N, 16°33'12.266"E
(50°10'53.468"N, 16°33'12.266"E -- 50°10'53.468"N, 16°33'12.266"E)
Česká republika 2012     režie: Radovan Klučka, Zdeněk Pecha

Aero naslepo pro otrlé 2010
(Aero naslepo pro otrlé -- A Blind Date with the Shockproof Aero)

Aero naslepo pro otrlé 2011
(Aero naslepo pro otrlé -- A Blind Date with the Shockproof Aero)

Aero naslepo pro otrlé 2012
(Aero naslepo pro otrlé -- A Blind Date with the Shockproof Aero)

Aero naslepo pro otrlé 2013
(Aero naslepo pro otrlé -- A Blind Date with the Shockproof Aero)

Aero naslepo pro otrlé 2014
(Aero naslepo pro otrlé -- A Blind Date with the Shockproof Aero)

Aero naslepo pro otrlé 2015
(Aero naslepo pro otrlé -- A Blind Date with the Shockproof Aero)

Aero naslepo pro otrlé 2016
(Aero naslepo pro otrlé -- A Blind Date with the Shockproof Aero)

Aero naslepo pro otrlé 2017
(Aero naslepo pro otrlé -- A Blind Date with the Shockproof Aero)

Aero naslepo pro otrlé 2018
(Aero naslepo pro otrlé -- A Blind Date with the Shockproof Aero)

Aero naslepo pro otrlé 2019
(Aero naslepo pro otrlé -- A Blind Date with the Shockproof Aero)

Aero naslepo pro otrlé 2020
(Aero naslepo pro otrlé -- A Blind Date with the Shockproof Aero)

Ajznboňák F 30.2
(Ajznboňák F 30.2 -- Red Cap F 30.2)
Česká republika 2020     režie: Patrik Balonek, Jakub Vrbík, Matěj Sláma

Akce mutant
(Acción mutante -- Mutant Action)
Španělsko 1993     režie: Álex de la Iglesia

Alonzo, muž bez rukou
(The Unknown -- The Unknown)
USA 1927     režie: Tod Browning

Amerika 3000
(America 3000 -- America 3000)
USA 1986     režie: David Engelbach

Anatomie pekla
(Anatomie de l'enfer -- Anatomy of Hell)
Francie 2004     režie: Catherine Breillat

Antikrist
(L'anticristo -- The Antichrist)
Itálie 1974     režie: Alberto De Martino

Antropofág
(Antropofago -- Antropophagus: The Grim Reaper)
Itálie 1980     režie: Joe D’Amato

Atomová nevěsta
(Bride of the Monster -- Bride of the Monster)
USA 1955     režie: Edward D. Wood jr.

Babadook
(The Babadook -- The Babadook)
Austrálie, Kanada 2014     režie: Jennifer Kent

Bananocalypse
(Bananocalypse -- Bananocalypse)
Česká republika 2018     režie: Jindřich Vrága, Jan Jackson

Běžící muž
(The Running Man -- The Running Man)
USA 1987     režie: Paul Michael Glaser

Bingo Bongo
(Bingo Bongo -- Bingo Bongo)
Francie 2006     režie: Federico Vitali

Biohazard
(Dead Space -- Dead Space)
USA 1991     režie: Fred Gallo

Bliss
(Bliss -- Bliss)
USA 2019     režie: Joe Begos

Bloody Fairy Tales
(Bloody Fairy Tales -- Bloody Fairy Tales)
Česká republika 2018     režie: Tereza Kovandová

Bloody Merry Christmas
(Bloody Merry Christmas -- Bloody Merry Christmas)
Česká republika 2007     režie: Jan Cechl

Bojovník
(Jaka Sembung -- The Warrior)
Indonésie 1981     režie: Sisworo Gautama Putra

Brána do záhrobí
(...E tu vivrai nel terrore! L'aldilà -- The Beyond)
Itálie 1981     režie: Lucio Fulci

Bubák Bubby
(Bad Boy Bubby -- Bad Boy Bubby)
Austrálie, Itálie 1993     režie: Rolf de Heer

Buď moje kočka: Dopis pro Anne
(Be My Cat: A Film for Anne -- Be My Cat: A Film for Anne)
Rumunsko 2015     režie: Adrian Tofei

Budoucí válka
(Future War -- Future War)
USA 1997     režie: Anthony Doublin

Carnosaurus
(Carnosaur -- Carnosaur)
USA 1993     režie: Adam Simon, Darren Moloney

Co se z nás stalo
(Sorgenfri -- What We Become)
Dánsko 2015     režie: Bo Mikkelsen

Cyborg - režisérský sestřih
(Slinger - Albert Pyun’s Director’s Cut of Cyborg -- Albert Pyun’s Cyborg)
USA 1988     režie: Albert Pyun

Černá magie: Boxerovo znamení
(Mo -- The Boxer’s Omen)
Hongkong 1983     režie: Kuei Chih-Hung

Černé ovce
(Black Sheep -- Black Sheep)
Nový Zéland 2006     režie: Jonathan King

Černé Vánoce
(Black Christmas -- Black Christmas)
Kanada 1974     režie: Bob Clark

Černý růže
(Black Roses -- Black Roses)
Kanada, USA 1988     režie: John Fasano

Červi
(Squirm -- Squirm)
USA 1976     režie: Jeff Lieberman

Ďábel
(Diabolo -- The Devil)
Ghana 1991     režie: William Akuffo

Ďáblovi přisluhovači
(Ďáblovi přisluhovači -- Devil’s Minions)
Česká republika 2003     režie: Miloš Kameník

Demence 13
(Dementia 13 -- Dementia 13)
USA 1963     režie: Francis Ford Coppola

Démoni
(Dèmoni -- Demons)
Itálie 1985     režie: Lamberto Bava

Démonova levárna
(The Demon's Rook -- The Demon's Rook)
USA 2013     režie: James Sizemore

Den otců
(Father’s Day -- Father’s Day)
Kanada, USA 2011     režie: Astron-6

Disko kmotr
(Disco Godfather -- Disco Godfather)
USA 1979     režie: J. Robert Wagoner

Dívka s kaméliemi
(Šódžo cubaki -- Midori: The Girl in the Freak Show)
Japonsko 1992     režie: Hiroši Harada

Divoké ulice
(Savage Streets -- Savage Streets)
USA 1984     režie: Danny Steinmann

Dobrota
(Dobrota -- Tidbits)
Česká republika 2014     režie: Jiří Kunst

Domov snů
(Waidorleiah yutho -- Dream Home)
Hongkong 2010     režie: Pang Ho Cheung

Dovolenkáři
(Sightseers -- Sightseers)
Velká Británie 2012     režie: Ben Wheatley

Dr. Kill a pan Chance
(Dr. Kill and Mr. Chance -- Dr. Kill and Mr. Chance)
Francie 2005     režie: Jean-Yves Chalangeas, Fabrice Mathieu

Dům ďábla
(The House of the Devil -- The House of the Devil)
USA 2009     režie: Ti West

Dům na strašidelném návrší
(House on Haunted Hill -- House on Haunted Hill)
USA 1959     režie: William Castle

Dveře 8090
(Dveře 8090 -- Doors 8090)
Česká republika 2016
režie: Matěj Sláma, Jakub Vrbík

El Santo a Blue Demon proti Draculovi a vlkodlakovi
(Santo y Blue Demon vs Drácula y el Hombre Lobo -- Santo & Blue Demon vs. Dracula & the Wolfman)
Mexiko 1973     režie: Miguel M. Delgado

El Santo a Blue Demon proti příšerám
(El Santo y Blue Demon contra los montruos -- Santo and Blue Demon Against the Monsters)
Mexiko 1969     režie: Gilberto Martínez Solares

El Santo a Blue Demon ve světě mrtvých
(El mundo de los muertos -- Land of the Dead)
Mexiko 1969     režie: Gilbert Martínez Solares

El Santo a orlice
(El águila real -- Santo and the Royal Eagle)
Mexiko 1973     režie: Alfredo B. Crevenna

El Santo bojuje o Drákulův poklad
(Santo en el tesoro de Drácula -- Santo and Dracula's Treasure)
Mexiko 1968     režie: René Cardona

El Santo bojuje proti Blue Démonovi na Atlantidě
(Santo contra Blue Demon en la Atlántida -- Santo vs. Blue Demon in Atlantis)
Mexiko 1970     režie: Julián Soler

El Santo bojuje proti Frankensteinově dceři
(Santo vs. la hija de Frankestein -- Santo vs. Frankenstein's Daughter)
Mexiko 1972     režie: Miguel M. Delgado

El Santo bojuje proti podzemšťanům
(Santo: Infraterrestre -- Santo: Infraterrestrial)
Mexiko 2001     režie: Héctor Molinar

El Santo bojuje proti upířím ženám
(El Santo vs. las mujeres vampiro -- Santo Versus the Vampire Women)
Mexiko 1962     režie: Alfonso Corona Blake

El Santo bojuje proti vládci zla
(Cerebro del Mal -- Santo vs. Evil Brain)
Mexiko 1958     režie: Joselito Rodríguez

El Santo bojuje proti vlkodlačím ženám
(Santo vs. las lobas -- Santo vs. the She-Wolves)
Mexiko 1972     režie: Rubén Galindo, Jaime Jiménez Pons

El Santo bojuje proti vražedným anonymům
(Santo en Anónimo mortal -- Anonymous Death Message)
Mexiko 1975     režie: Aldo Monti

El Santo proti Fantomu Škrtiči
(Santo vs. el espectro del estrangulador -- Santo vs. the Ghost of the Strangler)
Mexiko 1963     režie: René Cardonna

El Santo proti marťanské invazi
(El Santo contra la invasión de los marcianos -- Santo vs. the Martian Invasion)
Mexiko 1966     režie: Alfredo B. Crevenna

El Santo proti televiznímu vrahovi
(Santo contra el asesino de la T.V. -- Santo vs. the Television Killer)
Mexiko 1981     režie: Rafael Pérez Grovas

Es gibt Reis!
(Es gibt Reis! -- Es gibt Reis!)
Česká republika 2007     režie: Pavel Lukáš

Exodus do Šanghaje
(Exodus to Shanghai -- Exodus to Shanghai)
Velká Británie, Rakousko, Rumunsko 2015     režie: Anthony Hickox

Extrémní Pinocchio
(Extrême Pinocchio -- Extreme Pinocchio)
Francie 2014     režie: Pascal Chind

Fáze IV
(Phase IV -- Phase IV)
Velká Británie, USA 1974     režie: Saul Bass

Felch in Flat
(Felch in Flat -- Felch in Flat)
Česká republika 2009     režie: Miloš Kameník

Filmový hovnocuc: Konec světa
(Filmový hovnocuc: Konec světa -- Cinematic Shitsucker)

Filmový hovnocuc: Vesmírná prda
(Filmový hovnocuc: Vesmírná prda -- Cinematic Shitsucker: Space Farts)

Fonotune: Elektropohádka
(Fonotune: An Electric Fairytale -- Fonotune: An Electric Fairytale)
Německo, Japonsko 2018     režie: FINT

Fuck Me
(Baise-moi -- Fuck Me)
Francie 2000     režie: Virginie Despentes

Galaktický ničitel
(Battle for the Lost Planet -- Galaxy Destroyer)
USA 1986     režie: Brett Piper

Glen, nebo Glenda
(Glen or Glenda -- Glen or Glenda)
USA 1953     režie: Edward D. Wood jr.

Gymkata
(Gymkata -- Gymkata)
USA 1985     režie: Robert Clouse

Hadí jáma a kyvadlo
(Die Schlangengrube und das Pendel -- The Torture Chamber of Dr. Sadism)
SRN 1967     režie: Harald Reinl

Happy End
(Happy End -- Happy End)
Česká republika 2015     režie: Jan Saska

Hardcore Collection
(Hardcore Collection -- Hardcore Collection)
USA 1984 - 1992     režie: Richard Kern

Hardgore
(Hardgore -- Hardgore)
USA 1974     režie: Michael Hugo

Hardware
(Hardware -- Hardware)
Velká Británie 1990     režie: Richard Stanley

Hello, Rain
(Hello, Rain -- Hello, Rain)
Nigerie 2018     režie: C. J. Obasi

Hlasy
(The Voices -- The Voices)
USA 2014     režie: Marjane Satrapi

Hluboké hrdlo
(Deep Throat -- Deep Throat)
USA 1972     režie: Gerard Damiano

Hodinářova svatební cesta korálovým mořem
(Hodinářova svatební cesta korálovým mořem -- The Watchmaker’s Honeymoon through the Coral Sea)
Československo 1979     režie: Tomáš Svoboda

Holky s mačetami útočí!
(Machete Maidens Unleashed! -- Machete Maidens Unleashed!)
Austrálie 2010     režie: Mark Hartley

Hollywoodské rajdy s motorovými pilami
(Hollywood Chainsaw Hookers -- Hollywood Chainsaw Hookers)
USA 1988     režie: Fred Olen Ray

Hory mají oči - původní verze
(The Hills Have Eyes -- The Hills Have Eyes)
USA 1977     režie: Wes Craven

Hory mají oči - remake
(The Hills Have Eyes -- The Hills Have Eyes)
USA 2006     režie: Alexandre Aja

Hovadný fízlové
(Wrong Cops -- Wrong Cops)
USA 2013     režie: Quentin Dupieux

Hra na zajíčka
(The Bunny Game -- The Bunny Game)
USA 2010     režie: Adam Rehmeier

Hrozny smrti
(Les raisins de la mort -- The Grapes of Death)
Francie 1978     režie: Jean Rollin

Hrůzostrašný baron
(El barón del terror -- Brainiac)
Mexiko 1961     režie: Chano Urueta

Hříchy pátera Uzla
(Guru, the Mad Monk -- Guru, the Mad Monk)
USA 1970     režie: Andy Milligan

Hvězdná srážka
(Starcrash -- Star Crash)
USA, Itálie 1978     režie: Luigi Cozzi

Hvozd
(The Hallow -- The Woods)
Velká Británie, USA, Irsko 2015     režie: Corin Hardy

Chamraď
(Lowlife -- Lowlife)
USA 2017     režie: Ryan Prows

Chladný jako led
(Cool As Ice -- Cool As Ice)
USA 1991     režie: David Kellogg

Chlemtám tvou krev
(I Drink Your Blood -- I Drink Your Blood)
USA 1970     režie: David Durston

I na Barbie občas přijde splín
(Barbie también puede estar triste -- Barbie Can Also Be Sad)
Argentina 2002     režie: Albertina Carri

Islamofob
(Islamofob -- Islamophobe)
Česká republika 2016
režie: Miloš Mazal, Radovan Klučka, Martin Hammerschlag

Jablko
(The Apple -- The Apple)
USA 1980     režie: Menahem Golan

Jatka
(Zibahkhana -- Hell's Ground)
Pákistán 2007     režie: Omar Khan

Jednorozený
(Begotten -- Begotten)
USA 1990     režie: E. Elias Merhige

Jen pro tvou výšku
(For Y'ur Height Only -- For Y'ur Height Only)
Filipíny 1981     režie: Eddie Nicart

Josefína Mutzenbacherová: ...jak to skutečně bylo 1. díl
(Josefine Mutzenbacher - wie sie wirklich war: 1. Teil -- Sensational Janine)
Západní Německo 1976     režie: Hans Billian

Jsem brána
(Jsem brána -- I Am the Doorway)
Česká republika 2017     režie: Robin Kašpařík

Jsou mezi námi
(They Live -- They Live)
USA 1988     režie: John Carpenter

Kameňák 3
(Kameňák 3 -- Good One 3)
ČR 2005     režie: Zdeněk Troška

Kanibal holokaust
(Cannibal Holocaust -- Cannibal Holocaust)
Itálie 1979     režie: Ruggero Deodato

Karneval duší
(Carnival of Souls -- Carnival of Souls)
USA 1962     režie: Herk Harvey

Kittchen - Poslední
(Kittchen - Poslední -- Kittchen - The Last)
Česká republika 2017
režie: Kittchen

Kladivem sem, kladivem tam
(Sledgehammer -- Sledgehammer)
USA 1983     režie: David A. Prior

Klaun k popukání
(Stitches -- Stitches)
Irsko 2012     režie: Conor McMahon

Klauni zabijáci z vnějšího vesmíru
(Killer Klowns from Outer Space -- Killer Klowns from Outer Space)
USA 1988     režie: Eric Weston

Koledu, nebo něco provedu
(Trick or Treat -- Trick or Treat)
USA 1986     režie: Charles Martin Smith

Komabrutální duel
(Das komabrutale Duell -- The Coma-Brutal Duel)
Německo 1999     režie: Heiko Fipper

Komunita
(La Comunidad -- Common Wealth)
Španělsko 2000     režie: Álex de la Iglesia

Konec modloslužebníků
(End of the Wicked -- End of the Wicked)
Nigérie 1999     režie: Teco Benson

Král síly: Příběh Rickyho
(Lik Wong -- Riki-Oh: The Story of Ricky)
Hongkong, Japonsko 1991     režie: Lam Nai-Choi

Králové videa: otrlá audience
(Králové videa: otrlá audience -- Kings of VHS: A Shockproof Hearing)

Krevní pouto
(Next of Kin -- Next of Kin)
Austrálie, Nový Zéland 1982     režie: Tony Williams

Krchov
(The Boneyard -- The Boneyard)
USA 1991     režie: James Cummins

Krtek
(El Topo -- El Topo)
Mexiko 1970     režie: Alejandro Jodorowsky

Krvavá hostina
(Blood Feast -- Blood Feast)
USA 1963     režie: Herschell Gordon Lewis

Krvavá hostina
(Feast -- Feast)
USA 2005     režie: John Gulager

Krvavý háček
(Blood Hook -- Blood Hook)
USA 1986     režie: Jim Mallon

Kurevská nakládačka
(Bitch Slap -- Bitch Slap)
USA 2009     režie: Rick Jacobson

Kuso
(Kuso -- Kuso)
USA 2017     režie: Flying Lotus

Kůže
(Pieles -- Skins)
Španělsko 2017     režie: Eduardo Casanova

Kvílení vlkodlaků II: Tvá sestra je vlkodlak
(Howling II -- Howling II: Your Sister Is a Werewolf)
USA 1985     režie: Philippe Mora

Kýbl krve
(A Bucket of Blood -- A Bucket of Blood)
USA 1959     režie: Roger Corman

Kyselý dech
(Kyselý dech -- Sour Breath)
Česká republika 2016     režie: Lukáš Bulava

Lacinej fešák Eddie
(Poor Pretty Eddie -- Poor Pretty Eddie)
USA 1975     režie: Richard Robinson, David Worth

Lady Terminator
(Pembalasan ratu pantai selatan -- Lady Terminator)
Indonésie 1988     režie: H. Tjut Djalil (Jalil Jackson)

Lava-Lava!
(Lava-Lava! -- Lava-Lava!)
Francie 1996     režie: Frederico Vitali

Leningradští nekrorealisté
(The Leningrad Necrorealists -- The Leningrad Necrorealists)
SSSR 1980 - 1990     režie: Jevgenij Jufít, Andrej Mertvij, Alexandr Anikejenko, Igor Bezrukov

Leprikón 4: Ve vesmíru
(Leprechaun 4: In Space -- Leprechaun 4: In Space)
USA 1996     režie: Brian Trenchard-Smith

Lesapán
(Lesapán -- Leshy)
Česká republika 2015     režie: Pavel Soukup

Léto roku 84
(Summer of 84 -- Summer of 84)
Kanada, USA 2018     režie: RKSS

Lidská stonožka II
(The Human Centipede 2: Full Sequence -- The Human Centipede 2: Full Sequence)
Nizozemsko, Velká Británie, USA 2011     režie: Tom Six

Lidské tornádo
(The Human Tornado -- The Human Tornado)
USA 1976     režie: Cliff Roquemore

Lovná zvěř
(Fair Game -- Fair Game)
Austrálie 1985     režie: Mario Andreacchio

Lži
(Gojitmal -- Lies)
Jižní Korea 1999     režie: Jang Sun-woo

Masakr mikrovlnnou troubou
(Microwave Massacre -- Microwave Massacre)
USA 1983     režie: Wayne Berwick

Masakr v Alzatrazu
(Slaughterhouse Rock -- Slaughterhouse Rock)
USA 1988     režie: Dimitri Logothetis

Maso
(Flesh -- Flesh)
Francie 2005     režie: Edouard Salier

Maso
(Maso -- Meat)
Česká republika 2016     režie: Filip Blažek

Maturiťák
(Prom Night -- Prom Night)
Kanada 1980     režie: Paul Lynch

Mauzoleum
(Mausoleum -- Mausoleum)
USA 1983     režie: Michael Dugan

May
(May -- May)
USA 2002     režie: Lucky McKee

Mé noci s Alicí, Penelopou, Arnoldem, Maude a Richardem
(Mes nuits avec Alice, Pénélope, Arnold, Maude et Richard -- The Kinky Ladies of Bourbon Street)
Francie 1976     režie: Didier Philippe-Gérard

Meč a dráp
(Kılıç Aslan -- The Sword and the Claw)
Turecko 1975     režie: Natuk Baytan

Mláďata
(The Brood -- The Brood)
Kanada 1979     režie: David Cronenberg

Mlčeti zlato
(Silence is Golden -- Silence is Golden)
Velká Británie 2006     režie: Chris Shepherd

Mnohočetní maniaci
(Multiple Maniacs -- Multiple Maniacs)
USA 1970     režie: John Waters

Motel auvajs
(Motel Hell -- Motel Hell)
USA 1980     režie: Kevin Connor

Mozková příhoda
(Brain Damage -- Brain Damage)
USA 1988     režie: Frank Henenlotter

Mrtví a pohřbení
(Dead & Buried -- Dead & Buried)
USA 1981     režie: Gary A. Sherman

Mrtví k snídani
(Dead & Breakfast -- Dead & Breakfast)
USA 2004     režie: Matthew Leutwyler

Mučedníci
(Martyrs -- Martyrs)
Francie, Kanada 2008     režie: Pascal Laugier

Nádherný život Sačiko Hanai
(Hanai Sačiko no karei na šógai -- The Glamorous Life of Sachiko Hanai)
Japonsko 2003     režie: Micuru Meike

Narozeniny
(Narozeniny -- Birthday)
Česká republika 2008     režie: Jan Michelfeit

Natvrdlí
(Natvrdlí -- Blockheads)
Česká republika 2001 - 2003     režie: Miloš Kameník

Návrat do atomového gymnázia, část 1
(Return to Nuke ‘Em High: Volume 1 -- Return to Nuke ‘Em High: Volume 1)
USA 2013     režie: Lloyd Kaufman

Nechte mrtvoly chytat bronz!
(Laissez bronzer les cadavres -- Let the Corpses Tan)
Francie, Belgie 2017     režie: Hélène Cattet, Bruno Forzani

Nejsmrtelnější kořist
(Deadliest Prey -- Deadliest Prey)
USA 2013     režie: David A. Prior

Nejšpinavější hra na světě
(The Dirtiest Game in the World -- The Dirtiest Game in the World)
USA 1970     režie: James Bryan

Nekromantik
(Nekromantik -- Nekromantik)
SRN 1987     režie: Jörg Buttgereit

Nekromantik 2
(Nekromantik 2: Die Rückkehr der liebenden Toten -- Nekromantik 2)
Německo 1991     režie: Jörg Buttgereit

Nemožňák
(The Impossible Kid -- The Impossible Kid)
Filipíny 1982     režie: Eddie Nicart

Netopýří žena
(La mujer murciélago -- The Batwoman)
Mexiko 1968     režie: René Cardona

Netvor z Yucca Flats
(The Beast of Yucca Flats -- The Beast of Yucca Flats)
USA 1961     režie: Coleman Francis

Nicota
(The Void -- The Void)
Kanada 2017     režie: Jeremy Gillespie, Steven Kostanski

Nindža zombák
(Ninja Zombie -- Ninja Zombie)
USA 1992     režie: Mark Bessenger

Noc drůbežích mrtvol
(Poultrygeist: Night of the Chicken Dead -- Poultrygeist: Night of the Chicken Dead)
USA 2006     režie: Lloyd Kaufman

Noční můra
(Der Nachtmahr -- The Nightmare)
Německo 2015     režie: Akiz

Noční války
(Night Wars -- Night Wars)
USA 1988     režie: David A. Prior

Nukleární holomajzna
(The Final Sanction -- The Final Sanction)
USA 1990     režie: David A. Prior

Občan Toxík: Toxický mstitel IV
(Citizen Toxie: Toxic Avenger IV -- Citizen Toxie: Toxic Avenger IV)
USA 2000     režie: Lloyd Kaufman

Obchod
(Obchod -- Business)
Česká republika 2006     režie: Miloš Kameník

Ocel a krajky
(Steel and Lace -- Steel and Lace)
USA 1991     režie: Ernest D. Farino

Odysea rockových mimozemšťanů
(Voyage of the Rock Aliens -- Voyage of the Rock Aliens)
USA 1984     režie: James Fargo

Ogroff
(Ogroff -- Mad Mutilator)
Francie 1982     režie: Norbert Moutier

Ohavný Dr. Phibes
(The Abominable Dr. Phibes -- The Abominable Dr. Phibes)
USA, Velká Británie 1971     režie: Robert Fuest

Och, ten domovní profi wrestling!
(Á! Ikkenja puroresu -- Oh! My Zombie Mermaid)
Japonsko 2004     režie: Naoki Kubo, Kendži Tanigaki

Ojuju aneb Čadit a kadit
(Ojuju -- Ojuju)
Nigérie 2014     režie: C. J. „Fiery“ Obasi

Operator: Part One
(Operator: Part One -- Operator: Part One)
Česká republika 2007     režie: Michal Griga

Opožděný člověk
(Osoi hito -- Late Bloomer)
Japonsko 2004     režie: Gó Šibata

Orgie mrtvých
(Orgy of the Dead -- Orgy of the Dead)
USA 1965     režie: Stephen C. Apostolof

Otisk
(Imprint -- Masters of Horror: Imprint)
USA, Japonsko 2006     režie: Takaši Miike

Otrlé Aero naslepo pro nevidomé 2016
(Otrlé Aero naslepo pro nevidomé -- A Blind Date with the Shockproof Aero for the Blind)

Pán jeskyně
(The Dungeonmaster -- The Dungeonmaster)
USA 1984     režie: Dave Allen, Charles Band, John Carl Buechler, Steven Ford, Peter Manoogian, Ted Nicolaou, Rosemarie Turko

Pan opice
(Caballero Ape -- Caballero Ape)
Česká republika 2014     režie: Jan Votýpka

Pan Vampýr
(Mr. Vampire -- Geung see sin sang)
Hongkong 1985     režie: Ricky Lau Koon-Wai

Pátek třináctého 6: Jason žije
(Jason Lives: Friday the 13th Part VI -- Jason Lives: Friday the 13th Part VI)
USA 1986     režie: Tom McLoughlin

Patrick
(Patrick -- Patrick)
Austrálie 2013     režie: Mark Hartley

Pekelný svazovač: Technika jeřábové bondáže
(Džigoku no rópá: Kinbaku, SM, džúhačisai (Sm kurén čúzuri) -- S&M Hunter)
Japonsko 1986     režie: Šúdži Kataoka

Penzion pro svobodné dámy
(BoardingHouse -- Boardinghouse)
USA 1982     režie: John Wintergate

Pět malých ďáblíků
(Devil Times Five -- Peopletoys)
USA 1974     režie: Sean MacGregor, David Sheldon

Pierce
(Pierce -- Pierce)
USA 1990     režie: Richard Kern

Piercing
(Piercing -- Piercing)
USA 2018     režie: Nicolas Pesce

Pionýři hororu
(Pionýři hororu -- Pioneers of Horror)
Česká republika 2013     režie: Adam Kubík, Pavel Soukup, Robert Vrba

Plán 9 z vnějšího vesmíru
(Plan 9 From Outer Space -- Plan 9 From Outer Space)
USA 1959     režie: Edward D. Wood jr.

Plivu na tvůj hrob
(I Spit on Your Grave -- Day of the Woman)
USA 1978     režie: Meir Zarchi

Po kundě ti upadne péro
(Po kundě ti upadne péro -- The Cunt Will Make Your Dick Fall Of)

Podivná barva slz tvého těla
(L’étrange couleur des larmes de ton corps -- The Strange Color of Your Body’s Tears)
Belgie, Francie, Lucembursko 2013     režie: Hélène Cattet a Bruno Forzani

Podle hvizdu poznáš pinďu
(Le sexe qui parle 2 -- Pussy Talk II)
Francie 1978     režie: Claude Mulot

Podle hvizdu poznáš pizdu (Le sexe qui parle -- Pussy Talk)
Francie 1975     režie: Claude Mulot

Pohled do bělma
(White of the Eye -- White of the Eye)
Velká Británie 1987     režie: Donald Cammell

Pohřební akademie
(Mortuary Academy -- Mortuary Academy)
USA 1988     režie: Michael Schroeder

Pokoj
(The Room -- The Room)
USA 2003     režie: Tommy Wiseau

Polyester
(Polyester -- Polyester)
USA 1981     režie: John Waters

Poslední drak
(The Last Dragon -- The Last Dragon)
USA 1985     režie: Michael Schultz

Postižiny
(Postižiny -- Handicapping (It Short))
Česká republika 2009     režie: Miloš Kameník

Pro pár cenťáku navíc
(D'Wild Wild Weng -- D'Wild Wild Weng)
Filipíny 1981     režie: Eddie Nicart

Přepadení! Jack Rozparovač
(Bókó Kirisaki Džakku -- Assault! Jack the Ripper)
Japonsko 1976     režie: Jasuharu Hasebe

Přetoč to!
(Rewind This! -- Rewind This!)
USA 2013     režie: Josh Johnson

Ptákodemie: Děs a hrůza
(Birdemic: Shock and Terror -- Birdemic: Shock and Terror)
USA 2010     režie: James Nguyen

Rabid
(Rabid -- Rabid)
Kanada 1976     režie: David Cronenberg

Rajcovní klinika
(Ogenki kurinikku -- Ogenki Clinic Adventures)
Japonsko 1991     režie: Takaši Watanabe

Rambo: Do pekla a zpět
(Rambo -- Rambo)
USA 2008     režie: Sylvester Stallone

Re-Animátor
(Re-Animator -- Re-Animator)
USA 1985     režie: Stuart Gordon

REC 2
([Rec] 2 -- [Rec] 2)
Španělsko 2009     režie: Jaume Balagueró, Paco Plaza

Revue na zakázku
(Revue na zakázku -- Revue na zakázku)
ČSSR, SSSR 1982     režie: Zdeněk Podskalský

Robot-monstrum
(Robot Monster -- Robot Monster)
USA 1953     režie: Phil Tucker

Rocky Horror Picture Show
(The Rocky Horror Picture Show -- The Rocky Horror Picture Show)
Velká Británie, USA 1975     režie: Jim Sharman

Rudá Sonja
(Red Sonja -- Red Sonja)
USA 1985     režie: Richard Fleischer

Růžoví plameňáci - projekce 2005
(Pink Flamingos -- Pink Flamingos)
USA 1972     režie: John Waters

Růžoví plameňáci - projekce 2014
(Pink Flamingos -- Pink Flamingos)
USA 1972     režie: John Waters

Rybáři
(Rybáři -- Fishermen)
Česká republika 2016     režie: Bára Anna Stejskalová

Řezník
(Dosalča -- The Butcher)
Jižní Korea 2007     režie: Kim Džin-won

S vražednými sklony
(Homicidal -- Homicidal)
USA 1961     režie: William Castle

Samadhi
(Samadhi -- Samadhi)
Francie 2004     režie: Marc Caro

Santa si podmaňuje marťany
(Santa Claus Conquers the Martians -- Santa Claus Conquers the Martians)
USA 1964     režie: Nicholas Webster

Seance
(Seance -- Séance)
Česká republika 2009     režie: Robin Kašpařík

Sexuální dobrodružství Nerona a Poppey
(Nerone e Poppea -- Nero and Poppea: An Orgy of Power)
Itálie, Francie 1982     režie: Bruno Mattei, Antonio Passalia

Sexuální mašina: Sezona obscenit
(Himo no Hiroši -- The Strange Saga of Hiroshi the Freeloading Sex Machine)
Japonsko 2005     režie: Júdži Tadžiri

SexWorld
(SexWorld -- SexWorld)
USA 1977     režie: Anthony Spinelli

Sežrán zaživa
(Eaten Alive -- Eaten Alive)
USA, 1977     režie: Tobe Hooper

Skautský průvodce zombie apokalypsou
(Scouts Guide to Zombie Apocalypse -- Scouts Guide to Zombie Apocalypse)
USA 2015     režie: Christopher Landon

Skřet II
(Troll 2 -- Troll 2)
Itálie, USA 1990     režie: Claudio Fragasso

Sliz
(The Blob -- The Blob)
USA 1988     režie: Chuck Russell

Smrtelná kořist
(Deadly Prey -- Deadly Prey)
USA 1987     režie: David A. Prior

Smrtelná postel: postel, která požírá
(Death Bed: The Bed That Eats -- Death Bed: The Bed That Eats)
USA, 1977     režie: George Barry

Smrtelné zlo
(The Evil Dead -- The Evil Dead)
USA 1981     režie: Sam Raimi

Smrtgasmus
(Deathgasm -- Deathgasm)
Nový Zéland 2015     režie: Jason Lei Howden

Smrti král
(Der Todesking -- The Death King)
Západní Německo 1989     režie: Jörg Buttgereit

Socialistický Zombi Mord
(Socialistický Zombi Mord -- Socialist Zombie Massacre)
Slovensko 2014     režie: Rastislav Blažek, Peter Čermák, Zuzana Paulini

Srbský film
(Srprki film -- A Serbian Film)
Srbsko 2010     režie: Srdjan Spasojević

Srpnový underground
(August Underground -- August Underground)
USA 2001     režie: Fred Vogel

Stokerovi
(Stoker -- Stoker)
USA 2013     režie: Park Chan-wook

Střihač
(The Editor -- The Editor)
Kanada 2014     režie: Adam Brooks, Matthew Kennedy

Svatební váza
(Vase de noces -- One Man and His Pig)
Belgie 1974     režie: Thierry Zéno

Syrová síla
(Raw Force -- Raw Force)
Filipíny, USA 1981     režie: Edward Murphy

Šílenství proutěného košíku
(Basket Case -- Basket Case)
USA 1982     režie: Frank Henenlotter

Šmírák v podkroví
(Edogawa Ranpo ryôkikan: yaneura no sanposha -- Watcher in the Attic)
Japonsko 1976     režie: Noboru Tanaka

Šokující!
(Shocking! -- Shocking!)
Francie 1976     režie: Claude Mulot

Špalíček otrlých pohádek
(Scary Tales -- Scary Tales)
USA 1993     režie: Doug Ulrich

Špína z ulice
(Street Trash -- Street Trash)
USA 1987     režie: James M. Muro

Tabu
(Taboo -- Taboo)
USA 1980     režie: Kirdy Stevens

Tak už konečně chcípni, táto
(Papa sdochni -- Why Don’t You Just Die!)
Rusko 2018     režie: Kirill Sokolov

Tauřina dobrodružství: Hvězdný kriminál aneb Vesmírný chládek
(Prison Ship -- Star Slammer)
USA 1987     režie: Fred Olen Ray

Temná hvězda
(Dark Star -- Dark Star)
USA 1974     režie: John Carpenter

Terror Firmer
(Terror Firmer -- Terror Firmer)
USA 1999     režie: Lloyd Kaufman

Texaský masakr motorovou pilou - původní verze
(The Texas Chain Saw Massacre -- The Texas Chain Saw Massacre)
USA 1974     režie: Tobe Hooper

Texaský masakr motorovou pilou - remake
(The Texas Chain Saw Massacre -- The Texas Chain Saw Massacre)
USA 2003     režie: Marcus Nispel

Thriller - drsný film
(Thriller - en grym film -- Thriller: They Call Her One Eye)
Švédsko 1974     režie: Bo Arne Vibenius

Time for Tie
(Time for Tie -- Time for Tie)
Česká republika 2006     režie: Miloš Kameník

Tokyo Gore Police
(Tókjó zankoku keisacu -- Tokyo Gore Police)
Japonsko 2008     režie: Jošihiro Nišimura

Tromeo a Julie
(Tromeo & Juliet -- Tromeo & Juliet)
USA 1996     režie: Lloyd Kaufman

Třaslavec
(The Tingler -- The Tingler)
USA 1959     režie: William Castle

Udržíte krok s tím, tamtím a oním sedm dní?
(Can You Keep It Up with This, That and the Other for a Week?)
Velká Británie 2004     režie: Jan Manthey

Ukolébavka, po které se nevzbudíš
(Nido to mezamenu komoriuta -- The Death Lullaby)
Japonsko 1985     režie: Hiroši Harada

Ultra válečník
(Ultra Warrior -- Ultra Warrior)
USA, Peru 1990     režie: Augusto Tamayo San Román, Kevin Tent

Urocukidódži: Legenda o Nadčlověku
(Čódžin densecu Urocukidódži -- Urotsukidôji: Legend of the Overfiend)
Japonsko 1987-1989     režie: Hideki Takajama

Uzenáčova chýše
(Greaser's Palace -- Greaser's Palace)
USA 1972     režie: Robert Downey Sr.

V chřtánu šílenství
(In the Mouth of Madness -- In the Mouth of Madness)
USA 1994     režie: John Carpenter

Vaginator: Dawn of the Bitches
(Vaginator: Dawn of the Bitches -- Vaginator: Dawn of the Bitches)
Česká republika 2017     režie: Robert Vrba

Válka podle Tromy
(Troma’s War -- Troma’s War)
USA 1988     režie: Lloyd Kaufman, Michael Herz

Velké kozy na Havaji
(Hard Ticket to Hawaii -- Hard Ticket to Hawaii)
USA 1987     režie: Andy Sidaris

VHSRip: Lesk, bída, pirátův syn a jeho video
(VHSRip: Lesk, bída, pirátův syn a jeho video -- VHSRip: Splendour, Miseries, The Bootleggers's Son and His Video)
Česká republika 2013     režie: Zdeněk Skokan

Visitor Q
(Bidžitá Q -- Visitor Q)
Japonsko 2001     režie: Takaši Miike

Vládci chaosu
(Lords of Chaos -- Lords of Chaos)
USA, Švédsko 2018     režie: Jonas Åkerlund

Vlkodlak
(The Wolfman -- The Wolfman)
USA 2010     režie: Joe Johnston

Vojížděči vodpadků
(Trash Humpers -- Trash Humpers)
USA, Anglie, Francie 2009     režie: Harmony Korine

Vrata do podsvětí
(The Gate -- The Gate)
Kanada 1987     režie: Tibor Takács

Vražedný aerobic
(Killer Workout -- Aerobicide)
USA 1987     režie: David A. Prior

Všechny roztleskávačky zemřou
(All Cheerleaders Die -- All Cheerleaders Die)
USA 2013     režie: Lucky McKee, Chris Sivertson

Vtělení ďábla
(Encarnação do Demônio -- Embodiment of Evil)
Brazílie 2008     režie: José Mojica Marins

Vzteklina
(Kalevet -- Rabies)
Izrael 2010     režie: Aharon Keshales, Navot Papushado

Wiselyho stará kočka
(Wai Si Lei lo mau -- The Cat)
Hongkong 1992     režie: Lam Nai-Choi

Woo-Hoo!
(Woo-Hoo! -- Woo-Hoo!)
Česká republika 2018     režie: Dávid Štumpf

Za černou duhou
(Beyond the Black Rainbow -- Beyond the Black Rainbow)
Kanada 2010     režie: Panos Cosmatos

Za hranicí temnoty
(Buio omega -- Blue Holocaust)
Itálie 1979     režie: Joe D’Amato

Za zelenými dveřmi
(Behind the Green Door -- Behind the Green Door)
USA 1972     režie: Artie a Jim Mitchellovi

Zlatíčko
(Darlin’ -- Darlin’)
USA 2019     režie: Pollyanna McIntosh

Zlořečení
(Evilspeak -- Evilspeak)
USA 1981     režie: Eric Weston

Zlý večerníček
(Evil Toons -- Evil Toons)
USA 1992     režie: Fred Olen Ray

Zmasakrované blinkací panenky
(Slaughtered Vomit Dolls -- Slaughtered Vomit Dolls)
USA, Kanada 2006     režie: Lucifer Valentine

Zpovědník utěšitel
(Confessor Caressor -- Confessor Caressor)
Austrálie 1989     režie: Timothy Nicholls

Zrcadlivá kůže
(The Reflecting Skin -- The Reflecting Skin)
Velká Británie, Kanada 1990     režie: Philip Ridley

Ztracený kostlivec z Jeskyně rozkladu
(The Lost Skeleton of Cadavra -- The Lost Skeleton of Cadavra)
USA 2001     režie: Larry Blamire

Zrůdy
(Freaks -- Freaks)
USA 1932     režie: Tod Browning

Zvěrstvo
(Animalada -- Animalada)
Argentina 2001     režie: Sergio Bizzio

Zvíře
(La bête -- The Beast)
Francie 1975     režie: Walerian Borowczyk

Zvrhlá biologie
(Bad Biology -- Bad Biology)
USA 2008     režie: Frank Henenlotter

Žena
(The Woman -- The Woman)
USA 2011     režie: Lucky McKee

Ženské soužení
(A Woman’s Torment -- A Woman’s Torment)
USA 1977     režie: Roberta Findlay

Živoucí mrtvola
(Zinda Laash -- The Living Corpse)
Pákistán 1967     režie: Khwaja Sarfraz

Živý v Joburgu
(Alive in Joburg -- Alive in Joburg)
Jižní Afrika 2005     režie: Neil Blomkamp

 

Všechny ročníky

Všechny filmy

    abecedně české názvy

 

Licence Creative Commons
Webové stránky Festivalu otrlého diváka podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License.