Festival otrlého diváka

 

PROGRAM

FILMY

ZNĚLKY

PARTNEŘI

O NÁS

VZPOMÍNÁME

PRESS

ENGLISH

 

Prokletí buznodlaka

Originální název: Curse of the Queerwolf
Anglický název: Curse of the Queerwolf
Země a rok: USA 1988
Režie: Mark Pirro
Délka: 90 minut
Formát nosiče: HD
Verze: live český trojhlasý dabing
 
Projekce: Sobota 31. října 2020 od 21:00
Místo: kino Aero, Praha
Vstupné: 150,- Kč
 
Projekce: Neděle 1. listopadu 2020 od 18:00
Místo: kino Aero, Praha
Vstupné: 150,- Kč
 
Poznámka: Na projekce s živým dabingem bude kapacita omezena na 200 míst, protože vám chceme zajistit co největší komfort a pohodlí. A vzhledem k oblíbenosti tohoto formátu uvedeme obě projekce naživo hned dvakrát během Podzimního speciálu. Abyste si mohli sednou na své oblíbené místo, předprodej je adresný. Ve chvíli, kdy se vyprodá 200 vstupenek na dané představení, bude předprodej ukončen.

Selenofobie prý bývá spojována s pověrami týkajícími se událostí, které mohou nastat za úplňku. Homofobie zase s pověrami týkajícími se událostí, které mohou nastat úplně kdykoliv. Každopádně každá fobie je prokletí. A tímto jsme vystříleli všechny argumentační patrony pro letošní uvedení nepopsatelně divného snímku Prokletí buznodlaka.
Už ten název vás dostatečně urazil? Ano? Nevadí, těšíme se na shledanou u jiné projekce. Ne? Nejvyšší čas začít se s námi těšit na tuto lehounce vykousanou projekci.
Režisér samouk, mistr 8mm kamery, zarputilý zastánce co nejnižších rozpočtů (protože ty prachy, co by do filmu vrazil, už beztak nikdy neuvidí, tak proč se zbytečně rozšoupávat) a zakladatel produkční společnosti Pirromount Mark Pirro způsoboval poprask ve videopůjčovnách svými bezskrupulózními snímky, kterým dával právě za účelem poprasku rozverné názvy jako Nejslabší, máte elektrické křeslo (Deathrow Gameshow), Nudistická kolonie mrtvých (Nudist Colony of the Dead) nebo Prdelucha (Rectuma). Zasloužený úspěch mezi VHS geeky tak sklidil i snímek, který vám letos představíme.
Prokletí buznodlaka je jímavý příběh spokojeného heterosexuála Ládi Pidiřitě, který si žije svůj maloměstský život se svou sexy Lidunkou a pejskem, a jen tu a tam si zajde vyhodit z kopejtka s kolegou Ríšou Trapkou. Ríša je svobodný mládenec, svádí Láďu k nepravostem a hoši potom v baru berou, co se jim namane. Když tu najednou na Láďův život padne oční stín... Ne, tady ani spoilerovat nelze. Zkrátka a dobře, těsně poté, co Láďovi vystartuje po zadnici švarný buznodlak, mu vyrazí po krku místní domobrana a stejný krk se mu zároveň snaží zachránit nejrůznější okultní figurky. A Láďa si aspoň tentokrát musí zachránit prdel.
Sofistikovanější divák si možná nad Buznodlakem povzdechne, že režisér chodí až moc často s Troškou do mlýna, my ale věříme, že s drobnou, zato intenzívní pomocí tvůrčí skupiny Bifidus – Fostrá – Vokurka – tatranka budou nakonec ti nejvěrnější otrlí diváci svědky grandiózního Pirrova vítězství.

 

Podzimní sklizeň 2020
- filmy / program

Démonické větry

Démonické větry

Démonické větry

Démonické větry

Démonické větry

 

Licence Creative Commons
Webové stránky Festivalu otrlého diváka podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License.