Festival otrlého diváka

 

PROGRAM

FILMY

ZNĚLKY

PARTNEŘI

O NÁS

VZPOMÍNÁME

PRESS

ENGLISH

 

Otrlé Aero naslepo pro nevidomé

Originální název: Otrlé Aero naslepo pro nevidomé
Anglický název: A Blind Date with the Shockproof Aero for the Blind
Verze: genderově vyvážený dabing a audiodeskripce Samanthy Bifidus a Jíry Fostré
Délka: 89 minut
Formát nosiče: DVD
 
Projekce: Sobota 15. října 2016 od 22:00
Místo: kino Aero, Praha
Vstupné: dobrovolné
Poznámka: Projekce přístupná jen divákům starším 18 let.
Vstupenky se vydávají pouze na pokladně kina Aero a pouze v den konání akce v počtu max. 2 ks na osobu. Pokladna je otevřena od 11:30.

Festival otrlého diváka si opět přivlastnil populární formát svého domovského kina, Aero naslepo. Vložte svůj divácký osud do rukou otrlých dramaturgů a nechte se zlákat na projekci filmu, jehož titul nebudete až do chvíle, než se usadíte do sedaček, znát. My po vás za vloženou důvěru nebudeme požadovat žádné vstupné předem. Pokud přijdete a zjistíte, že jste promítaný film již viděli, můžete do deseti minut odejít ze sálu a my vám na revanš dáme jedno pivo na Aerobaru na účet podniku. Když naopak na filmu zůstanete, budete po projekci mít možnost formou dobrovolného vstupného ohodnotit míru svého zážitku přesně takovou částkou, jakou sami uznáte za odpovídající. Jdete do toho?
Jak napovídá pozdní hodina projekce, na programu bude film s hodně velkou hvězdičkou, který naší podzimní 80s party rozšíří o to nej z oné tolik vysmívané i milované éry popkultury. Nebude tedy nouze o akrobatické estrády, přítulné mimozemšťany a bujné kštice na nejrůznějších tělesných partiích. To vše zaobalené do pocty padesátkovým brakovým sci-fi seriálům, byť v nápadně lacinějším a žánrově vyhrocenějším hávu, než jak to známe od Spielberga a spol. Abychom s atrakcemi nešetřili, doprovodí promítaný film také genderově vyvážený live dabing Samanthy Bifidus a Jíry Fostré a jelikož letošní Podzimní sklizeň připadá na Mezinárodní den bílé hole, dojde také na otrlou audiodeskripci pro nevidomé.

 

Podzimní sklizeň 2016
- filmy / program

Otrlé Aero naslepo pro nevidomé

Otrlé Aero naslepo pro nevidomé

Otrlé Aero naslepo pro nevidomé

Otrlé Aero naslepo pro nevidomé

 

Licence Creative Commons
Webové stránky Festivalu otrlého diváka podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License.