Festival otrlého diváka

 

PROGRAM

FILMY

ZNĚLKY

PARTNEŘI

O NÁS

VZPOMÍNÁME

PRESS

ENGLISH

 

Aero naslepo pro otrlé

Originální název: Aero naslepo pro otrlé
Anglický název: A Blind Date with the Shockproof Aero
Verze: genderově vyvážený simultánní překlad Samanthy Bifidus a Josefa Vokurky
Délka: 96 minut
Formát nosiče: DVD
 
Projekce: Sobota 12. března 2016 od 15:30
Místo: kino Aero, Praha
Vstupné: dobrovolné
Poznámka: Vstupenky se vydávají pouze na pokladně kina Aero a pouze v den konání akce v počtu max. 2 ks na osobu. Pokladna je otevřena od 11:30.

Festival otrlého diváka si opět přivlastnil populární formát svého domovského kina, Aero naslepo. Vložte svůj divácký osud do rukou otrlých dramaturgů a nechte se zlákat na projekci filmu, jehož titul nebudete až do chvíle, než se usadíte do sedaček, znát. My po vás za vloženou důvěru nebudeme požadovat žádné vstupné předem. Pokud přijdete a zjistíte, že jste promítaný film již viděli, můžete do deseti minut odejít ze sálu a my vám na revanš dáme jedno pivo na Aerobaru na účet podniku. Když naopak na filmu zůstanete, budete po projekci mít možnost formou dobrovolného vstupného ohodnotit míru svého zážitku přesně takovou částkou, jakou sami uznáte za odpovídající. Jdete do toho? Pokud váháte, sledujte facebookový profil Festivalu otrlého diváka. Opět na něm budeme před začátkem přehlídky publikovat tajnosnubné, záludné a možná i zcela zavádějící nápovědy, které budou alespoň částečně naznačovat, na co se vlastně můžete těšit. Již dostačujícím lákadlem by mělo být, že projekci doprovodí trademarkový genderově vyvážený překlad v podání tlumočnicko-dabingových hvězd Samanthy Bifidus a Josefa Vokurky. Ti se zhostí direct-to-video skvostu gigantických proporcí, jehož výroba si žádala bezprecedentní oběti a v němž se, byť pouze pomyslně, potkávají Hugh Hefner, William Shakespeare, Bruce Willis a Konstantin Sergejevič Stanislavskij.

Zpětně prozrazujeme, že v živé dabingové úprav tentokrát nově ožil jeden z nablblých skvostů videodistribuce a pozdního televizního vysílání, bimbastická parafráze na Smrtonosnou past nazvaná Mrakodrap, kde Bruce Willise zastoupila Playmate Anna Nicole Smith.

 

12. ročník (2016)
- filmy / program

Aero naslepo pro otrlé

Aero naslepo pro otrlé

Aero naslepo pro otrlé

 

Licence Creative Commons
Webové stránky Festivalu otrlého diváka podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License.