Festival otrlého diváka

 

PROGRAM

FILMY

ZNĚLKY

PARTNEŘI

O NÁS

VZPOMÍNÁME

PRESS

ENGLISH

 

Aero naslepo pro otrlé

Originální název: Aero naslepo pro otrlé
Anglický název: A Blind Date with the Shockproof Aero
Verze: český dabing
Délka: 90 minut
Formát nosiče: VHS
 
Projekce: Sobota 7. března 2015 od 15:30
Místo: kino Aero, Praha
Vstupné: dobrovolné
Poznámka: Projekce přístupná jen divákům starším 18 let.
Vstupenky se vydávají pouze na pokladně kina Aero a pouze v den konání akce v počtu max. 2 ks na osobu. Pokladna je otevřena od 11:30.

Festival otrlého diváka si opět přivlastnil populární formát svého domovského kina, Aero naslepo. Vložte svůj divácký osud do rukou otrlých dramaturgů a nechte se zlákat na projekci filmu, jehož titul nebudete až do chvíle, než se usadíte do sedaček, znát. My po vás za vloženou důvěru nebudeme požadovat žádné vstupné předem. Pokud přijdete a zjistíte, že jste promítaný film již viděli, můžete do deseti minut odejít ze sálu a my vám na revanš dáme jedno pivo na Aerobaru na účet podniku. Když naopak na filmu zůstanete, budete po projekci mít možnost formou dobrovolného vstupného ohodnotit míru svého zážitku přesně takovou částkou, jakou sami uznáte za odpovídající. Jdete do toho? Pokud váháte, sledujte facebookový profil Festivalu otrlého diváka. Opět na něm budeme před začátkem přehlídky publikovat tajnosnubné, záludné a možná i zcela zavádějící nápovědy, které budou alespoň částečně naznačovat, na co se vlastně můžete těšit. Prozatím napovíme, že budete svědky unikátního a neopakovatelného zážitku – přímo před vašimi zraky ovládneme film a pomocí dnes již zapomenuté technologie ho přetvoříme k vlastnímu obrazu. Takovéto znesvěcování uměleckého díla může mít zásadní vliv na vývoj mládeže, takže jsme nuceni na projekci výjimečně připustit pouze diváky starší osmnácti let. Ti se mohou těšit na opulentní podívanou plnou velikánů slovutných jmen, kteří na pozadí výpravných kulis sehrají příběh o lásce až za hrob. Na konci zajisté ani jeden kapesníček v sále nezůstane suchý.

Zpětně prozrazujeme, že naslepo proběhla komentovaná projekce revizionistického příspěvku do žánru upírských filmů, obou dvou dílů koprodukčního eposu Ejacula: sající upírka (Ejacula, la vampira). Projekce proběhla za účasti církevních i akademických autorit a za pomoci technologických možností videopřehrávače systému VHS se jinak tříhodinové martyrium odbylo za hodinu a půl.

 

11. ročník (2015)
- filmy / program

Aero naslepo pro otrlé

Aero naslepo pro otrlé

Aero naslepo pro otrlé

 

Licence Creative Commons
Webové stránky Festivalu otrlého diváka podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License.