Festival otrlého diváka

 

PROGRAM

FILMY

ZNĚLKY

PARTNEŘI

O NÁS

VZPOMÍNÁME

PRESS

ENGLISH

 

Ceny vstupenek na festival

Všechny projekce v rámci hlavní pražské části Festivalu otrlého diváka jsou za jednotné vstupné 150,- Kč.

Akreditace nevedeme, ale můžete využít stálé akce Aera a koupit si Kino kartu v ceně 1000 Kč a získat tak 1100 kreditů. Prodává se přímo v Aeru nebo na pokladnnách spřátelených kin Světozor a Oko.

Ceny vstupenek na Rocky Horror Picture Show

Na Rocky Horror Picture Show je vstupné 300 kč a lístky jsou adresné na konkrétní místa v sále.

Prodej lístků a rezervace

Od zveřejnění programu lze kupovat vstupenky online přes program na internetových stránkách kina Aero. Vstupenky rovnou zaplatíte, přijdou vám mailem jako pdf, které si vytisknete nebo přinesete s sebou ve svém chytrém telefonu, a nemusíte stát frontu u pokladny.

Lístky si také můžete zamluvit telefonicky na čísle 608 33 00 88 nebo přes Skype - v obou případech každý všední den od 10:00 do 17:00. Rezervované vstupenky je potřeba vyzvednout minimálně 30 minut před začátkem daného představení.

Předprodej vstupenek na Festival otrlého diváka probíhá od zveřejnění programu na pokladnách kin Aero, Oko a Světozor.

Ceny vstupenek a rezervace - regionální repete

Všechny projekce v rámci ozvěn Festivalu otrlého diváka v Brně v kině Scala a v Hradci Králové v Biu Central i v Olomouci v kině Metropol jsou za jednotné vstupné 130,- Kč.

Akreditace nevedeme, ale můžete využít stálé akce společnosti Aero films a na pokladně kina Scala či Bia Central si koupit Kino kartu v ceně 1000 Kč, s bonusem 100 Kč, a využít tak k nákupu 1100 kreditů. Olomoucké kino Metropol má vlastní věrnostní systém.

Od zveřejnění programu bude možné si kupovat vstupenky online přes Program na internetových stránkách kina Scala, Bia Central a kina Metropol. Jestli kina umožňují vedle přímého prodeje také rezervace, které si vyzvednete a zaplatíte je osobně na místě, zjistíte na webových stánkách příslušného kina.

Přístupnost

Festivalu otrlého diváka se nemohou účastnit osoby mladší 15 let (tedy mohou s nimi přijít rodiče, zákonní zástupci či hodní strejdové a zlobivé tetičky). Na vybrané projekce je stanovená přístupnost až od 18 let, což je vždy zdůrazněno u anotace konkrétních filmů.

 

ONLINE NOUZOVKA

18. srpna 2021
pouze online
na Moje kino Live

PODZIMNÍ SKLIZEŇ

30. - 31. října 2021
kino Aero, Praha

17. ROČNÍK

Hlavní program:

březen 2022
(data upřesníme)
kino Aero, Praha

Regionální repete:

březen či duben 2022
(datum upřesníme)
kino Scala, Brno
Bio Central, Hradec Králové
kino Metropol, Olomouc
Kino Boskovice

Vstupné a rezervace

Facebook
YouTube

 

Licence Creative Commons
Webové stránky Festivalu otrlého diváka podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License.