Festival otrlého diváka

 

PROGRAM

FILMY

ZNĚLKY

PARTNEŘI

O NÁS

VZPOMÍNÁME

PRESS

ENGLISH

 

Ceny vstupenek na festival

Všechny projekce v rámci hlavní pražské části Festivalu otrlého diváka jsou za jednotné vstupné 130,- Kč.

Akreditace nevedeme, ale můžete využít stálé akce Aera a koupit si Kino kartu v ceně 1000 Kč a získat tak 1100 kreditů. Prodává se přímo v Aeru nebo na pokladnnách spřátelených kin Světozor a Oko.

Ceny vstupenek na Rocky Horror Picture Show

Na Rocky Horror Picture Show je vstupné 300 kč. Tyto projekce, pořádané několikrát do roka mimo festival, mají také zvláštní režim předprodeje - abychom předešli blokování vstupenek, které se pak nevyzvednou, je možné si lístky online koupit, ale ne pouze rezervovat.

Rezervace

Od zveřejnění programu lze rezervovat i kupovat vstupenky online přes program na internetových stránkách kina Aero. Rezervace znamená, když v systému zvolíte formu osobního vyzvednutí, která je vázaná na zaplacení vstupenek až na pokladně. Rezervované vstupenky je třeba si vyzvednout půl hodiny před začátkem projekce, jinak rezervace propadá. Pokud ale zvolíte formu eVstupenky, za vstupenky rovnou zaplatíte, přijdou vám mailem jako pdf, které si vytisknete nebo přinesete s sebou ve svém chytrém telefonu, a nemusíte stát frontu u pokladny. Rezervace jsou limitované na 100 míst z celkových 336. Pokud tedy u některého filmu v online systému není možnost osobního vyzvednutí, znamená to, že rezervace již překročily tento limit. Nicméně nadále můžete vstupenky kupovat, ať už online nebo přímo na pokladně (viz níže) – v obou případech představuje při koupi jediný limit kapacita sálu.

Lístky si můžete zamluvit také telefonicky na čísle 608 33 00 88 nebo přes Skype - v obou případech každý všední den od 10:00 do 17:00. Rezervované vstupenky je potřeba vyzvednout minimálně 30 minut před začátkem daného představení.

Předprodej vstupenek na Festival otrlého diváka probíhá od zveřejnění programu na pokladnách kin Aero, Oko a Světozor.

Ceny vstupenek a rezervace - regionální repete

Všechny projekce v rámci ozvěn Festivalu otrlého diváka v Brně v kině Scala a v Hradci Králové v Biu Central i v Olomouci v kině Metropol jsou za jednotné vstupné 130,- Kč.

Akreditace nevedeme, ale můžete využít stálé akce společnosti Aero films a na pokladně kina Scala či Bia Central si koupit Kino kartu v ceně 1000 Kč, s bonusem 100 Kč, a využít tak k nákupu 1100 kreditů. Olomoucké kino Metropol má vlastní věrnostní systém.

Od zveřejnění programu bude možné si rezervovat i kupovat vstupenky online přes Program na internetových stránkách kina Scala, Bia Central a kina Metropol. Rezervace znamená, když v systému zvolíte formu osobního vyzvednutí, která je vázaná na zaplacení vstupenek až na pokladně. Rezervované vstupenky je třeba si vyzvednout půl hodiny před začátkem projekce, jinak rezervace propadá. Pokud ale zvolíte formu eVstupenky, za vstupenky rovnou zaplatíte, přijdou vám mailem jako pdf, které si vytisknete nebo přinesete s sebou ve svém chytrém telefonu, a nemusíte stát frontu u pokladny. Rezervace jsou limitované na 150 míst z celkové kapacity kin. Pokud tedy u některého filmu v online systému není možnost osobního vyzvednutí, znamená to, že rezervace již překročily tento limit. Nicméně nadále můžete vstupenky kupovat, ať už online nebo přímo na pokladně – v obou případech představuje při koupi jediný limit celková kapacita sálu.

Přístupnost

Festivalu otrlého diváka se nemohou účastnit osoby mladší 15 let (tedy mohou s nimi přijít rodiče, zákonní zástupci či hodní strejdové a zlobivé tetičky). Na vybrané projekce je stanovená přístupnost až od 18 let, což je vždy zdůrazněno u anotace konkrétních filmů.

 

15. ROČNÍK

Hlavní program:

5. - 10. března 2019
kino Aero, Praha

Regionální repete:

29. března 2019
Bio Central, Hradec Králové

5. dubna 2019
kino Metropol, Olomouc

6. dubna 2019
kino Scala, Brno

ROCKY HORROR PICTURE SHOW

(datum upřesníme)
kino Aero, Praha

Vstupné a rezervace

Facebook
YouTube

 

Licence Creative Commons
Webové stránky Festivalu otrlého diváka podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License.