Festival otrlého diváka

 

PROGRAM

FILMY

ZNĚLKY

PARTNEŘI

O NÁS

VZPOMÍNÁME

PRESS

ENGLISH

 

Hlavní partner

The Chamber

Festival podpořili

Magistrát hl. m. Prahy
Městská část Praha 3
Europa Cinemas Hell.cz

Mediální partneři

25fps A2
Radio Wave TotalFilm

Partnerství s Festivalem otrlého diváka

Festival otrlého diváka hledá finanční partnery a sponzory.

Festival se koná v rozsahu šesti dnů, během nichž se uskuteční přibližně 16 projekcí celovečerních filmů. Většina z těchto filmů není v běžné nabídce kin v ČR a je uváděna pouze jednorázově v rámci festivalu. Přesto se, pokud titul souzní s dramaturgií přehlídky, nevyhýbáme se ani distribučním předpremiérám a některé filmy se v minulosti po projekci na Otrlci objevily také na DVD. Festival v posledních letech staví na přesvědčení, že dnes již nestačí pouze uvést film, ale je potřeba divákům nabídnout nějakou přidanou hodnotu, která návštěvu kina promění v unikátní zážitek. Vedle speciální výzdoby prostor kina Aero a kostýmů i masek jeho zaměstnanců tak řadu projekcí doprovází různé interaktivní vložky či alespoň úvody dramaturgů stylizované v duchu příslušného snímku. Průměrná návštěvnost se v uplynulých ročnících pohybovala kolem 3500 diváků, v roce 2015 Otrlec pokořil hranici 4000 návštěvníků.

Našim partnerům a sponzorům nabízíme prostor k propagaci v množství festivalových materiálů (web, Facebook, programová brožura, plakát, znělka ad.), v prostorách kina a v rámci vstupů v médiích (televize, rozhlas, tisk, internet). Pro bližší podrobnosti kontaktujte přímo kino Aero na e-mailu info@kinoaero.cz.

 

14. ROČNÍK

Hlavní program:

27. února - 4. března 2018
kino Aero, Praha

Regionální repete:

9. března 2018
kino Scala, Brno

13. dubna 2018
Bio Central, Hradec Králové

ROCKY HORROR PICTURE SHOW

2018 (datum upřesníme)
kino Aero, Praha

Vstupné a rezervace

Facebook
YouTube

 

Licence Creative Commons
Webové stránky Festivalu otrlého diváka podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License.